rss Web si čtou právě 2 lidé
facebookFacebook

Studující návštěvníky Rock for People podporuje

Festival Rock for People zásobuje

ROCK FOR PEOPLE POTVRZENÉ KAPELY
JSEM ZDE POPRVÉ
JAZYK:
HRADEC KRÁLOVÉ | FESTIVALOVÝ BLOG |

Zábava jede, slunce pálí...

| 04.07.2010 |

Jsme v prvním  hlavním dni festivalu, stage znějí muzikou, oblohou se prohánějí vrtulníky, které zprostředkovávají nenahraditelný pohled na celý areál...

 

Hlavní stage České spořitelny byla otevřena francouzskou formací Pink it Black - jazz, ale v tom nejorleánštějším smyslu slova. Jejich pochod na stage po festivalové mainstreet byl jedním ze zpestření celého dění.

Skáčkoví Mutabor na t-music stage dokázali rozskákat svoje posluchače. Folk a ska se zdá, že si rozumějí.

 

Vlasta Třešňák ve stanu předvedl, že není "jen" písníčkářem, ale rock je rovnež jeho parketa.

Když jsme se loni seznámili se skupinou TBA netušili jsme, že je to jejich poslední sezóna. Ale nově vzniklá formace Dirty Blondes, která se představila publiku - a která vystupuje od května letošního roku, to snad dotáhne ještě o kousek dál.

 

Ve stanu se následně ozvalo: Kolik znáte zvířat??? Odpovědí bylo hromové: Stóóóó!!!!!!! Takže i skáčkaři si přišli na své.

Xindl X si na jednu ze svých hitovek vytáhl na pódium i svou partnerku Olgu Lounovou - a rázem byla Láska v housce.

Mezitím si na t-music stagi zařádili i francouzští sprosťáci The Inspector Cluzo.


 

Po krátkém odmlčení se na pódium vrátila i Anna K. K jejímu boji s nemocí prostě patří to, že to na pódiu nijak nedává znát, a verva a entuziasmus, se kterými se dává publiku, jsou prostě stále stejné. Anička rozhodně nelétala nízko, navíc nám přinesla i kus nebe.

Vypsaná fiXa má zkrátka vždycky něco. Loni hrála třikrát, letos sice jednou, ale zase rovnou na záznam, který se ihned po koncertu odvezl do studia a 6.7. bude ještě zde na festivalu k dispozici v RfP krámku. Fanoušci tuto akci podpořili svými hlasy, které byly taktéž zaznamenávány pomocí mikrofonů nad publikem a objeví se na připravovaném živáku. Drobné detaily jako Pítrsova odhozená palička - nehodila se mu, špatně padla do ruky?? nejsou na škodu věci. Mimochodem, tu chvíli, kdy kapela hrála bez bicích, nahradila v jedné z následujích písniček, kdy bubeníka zdubloval Fořťák.

 

A opět na velkou stage, kde začíná rockový nářez Skunk Anasie. Kdože se to na fóru nebo snad na Facebooku "rozčiloval", že zde není žádný pořadný rock??!! A co je tedy toto?? Palec vzhůru!

Bylo toho hodně v tom prvním dni, snad vám tento přehled maličko pomůže uspořádat vzpomínky.

 

Diskuze ke článku probíhá zde.

ROCK FOR PEOPLE vstupenky
ODBĚR NOVINEK | MAILLIST
FESTIVALOVÝ BLOG
FOTOGALERIE | Náhodně vybrané
Kde to je? Underworld

PODPORUJEME

zakoupením vstupenky podpoříte o.p.s. ROZMARÝNA

 

Chci si užít festival jako návštěvník

Výborně! V tom případě se vám bude hodit průvodce se všemi důležitými informacemi o ubytování, dopravě a životu ve festivalovém městečku. V sekci Vstupenky naleznete ceníky jak permanentek, tak jednodenních passů, v sekci Program je pak podrobný rozpis vystoupení interpretů za všechny festivalové dny na jednotlivých pódiích. Nové Strukturované fórum nabízí odpovědi na všechny dotazy, možnost zajistit si odvoz, koupit lístky, najít spřízněné duše a navíc ještě spoustu zábavy.

Chci vám pomáhat

Pro letošní rok nehledáme žádné brigádníky, stavěče pódií, pomocníky za barem, hostesky ani ostrahu. Vše mají pod palcem specializované firmy. Prosíme, nepište nám s žádostmi o práci na Rock for People.
Pokud se chcete stát součástí týmu Rock for People a podílet se na organizaci, propagaci a dalších potřebných činnostech provázejících festival, obraťte se na Ondřeje, který má na starosti projekt Amebassador: ondrej@ameba.cz

Chci mít reklamu na RfP

Chcete oslovit čtenáře webových stránek RfP nebo návštěvníky festivalu prostřednictvím reklamní kampaně? Podrobné informace o možnostech vašeho zviditelnění vám sdělí na: press@rockforpeople.cz

Chci mít na RfP stánek

S dotazy na možnosti stánkového prodeje se obracejte na Moniku Vaňkovou monika@ameba.cz +420 775 118 826