4–6/7/2019 Hradec Králové

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch und Amerikanisches Englisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Fever 333: Vzdorem a nadějí, aneb syrovou fackou do tváře!

Kdo si chce koordinovaně zazuřit v kotli stejně smýšlejících a rozpumpovat krev na žhavá témata současnosti, rozhodně nemůže vynechat koncert superskupiny Fever 333, která je právě na turné s Bring Me The Horizon. A příležitost se naskytne co nevidět, energická kalifornská trojice, která si nedávno vysloužila nominaci na Grammy, se u nás premiérově představí 10. června v pražském klubu Futurum. Přivezou s sebou svojí čerstvou novinku, debutovou desku Strength In Numb333rs, která sklízí chválu ze všech stran.

Raketový start tohoto tria z kalifornského Ingelwoodu (zformováno v červenci 2017) jen dosvědčuje, že se dá chytit ta pravá vlna v ten pravý čas, když jste na to řádně připraveni. Úsporné obsazení této superskupiny: rap Jason Aalon Butler (ex-letlive., Pressure Cracks), kytara Stevis Harrison (ex-The Chariot), bicí Aric Improta (Night Verses)* a názorová jednota v kapele zaručuje silový angažovaný zážitek. Do lidí perou svojí vzdornou hudbu se zaujetím guerrillové jednotky, riffy, skřeky, řev a pot, nechybí ovšem zpěvné refrény a melodické linky, i halekačka se najde. Za ne tak vzdálenými humny mávají Rage Against The Machine. Frontman verbuje napříč lidstvem a volá po respektu k sobě samým, k lidem i k prostředí, a nejlépe za střízliva, neboť sám je straight edge. Butler vás chce šokovat, probudit i spasit zároveň.
* a vše ostatní hraje mašina.

Tickets