4–6/7/2018 Hradec Králové

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Cypress Hill + Fear Factory + Biohazard + Downset = Superkapela Powerflo!

Loni se dali dohromady zakladatel legendárních Cypress Hill Senen Reyes aka Sen Dog, dlouholetý člen legendárních hardcore-punkových downset, sólový kytarista a zpěvák Rogelio “Roy” Lozano, zpěvák a kytarista neméně věhlasných Biohazard Billy Graziadei, bývalý basista Fear Factory Christian Olde Wolbers a brazilský bubeník Fernando Schaefer a vznikla superkapela POWERFLO. Pánové rovnou vypustili do světa EP, které na scéně vzbudilo poprask a zaslouženou chválu. “Nemusíme už si navzájem nic dokazovat, prostě jsme dřeli jako koně, abychom posluchačům předložili naši upřímnou muziku,” říká k eponymnímu albu Powerflo. Je tedy jisté, že i naživo bude koncert kapely, která s možná nečekaným smyslem pro humor svůj styl pojmenovala jako křížence mezi Black Sabbath, Iron Maiden a Cypress Hill, mimořádným zážitkem.

Přesvědčit se o tom můžete 18. června, kdy kapela přiveze do Futura kritiky uznávanou debutovou stejnojmennou desku Powerflo.

Zrod tohoto projektu můžeme nalézt 26 let zpátky na festivalu Lollapalooza v roce 1992, kde hráli Cypress Hill po boku těch největších rockových hvězd současnosti. Právě set kapely Soundgarden inspiroval Sen Doga natolik, že později založil rap metalovou kapelu SX-10. Zlom nastal v roce 2015, kdy cestou na letiště pouštěl Roy Senovi jeho dema a ten se ihned zavřel do studia, kde začal psát první materiály Powerflo a postupně dával dohromady svojí superkapelu.

Tickets