4–6/7/2018 Hradec Králové

Sorry, this entry is only available in Czech and Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Tahle kapela skutečně umí zasáhnout: Krátké úderné tříminutové skladby s jasnými texty, v nich divoká energie, hardcoreová smršť i silné melodické motivy a k tomu všemu naléhavý screaming frontmana Jeremyho Bolma. Touché Amoré z kalifornského Los Angeles jsou dnes hvězdami posthardcore a screamo, tedy stylů které si na hvězdy příliš nepotrpí. I proto je jejich jedenáctiletá cesta světem jedno velké nikdy nekončící nekončícím turné.

Touché Amoré vznikli v LA v roce 2007 a od roku 2009 se po vydání prvního studiového alba To the Beat of a Dead Horse usadili v povědomí fanoušků. Stovky koncertů na všech kontinentech, další tři alba, včetně toho posledního Stage Four, na kterém se Jeremy Bolm vyrovnává s předčasnou smrtí své matky, vytvořili z Touché Amoré kapelu, která nebaví fanoušky provoplánovým efektem, ale uchvátí svojí naléhavostí a upřímností.