4–6/7/2019 Hradec Králové

Zdaleka nejpohodlnějším způsobem dopravy na Rock for People je vlak. Na hlavní nádraží Hradec Králové se lze pohodlně dostat ze všech částí České republiky. I letos ve spolupráci s Českými drahami bude platit tarif Vlak+ Rock for People 2019, kde zpáteční jízdenku dostanete se slevou 25 % a POZOR s ní získáte i 15% slevu na 3 denní festivalové vstupné. Sleva se vztahuje na nákup vstupenek na pokladně RfP na místě konání.

Při koupi u pokladny sdělíte, že chcete zpáteční jízdenku Vlak+ Rock for People 2019 a dostanete jízdenku se slevou 25% ze základního jízdného. Tarif se týká zpátečních jízdenek do stanice Hradec Králové hlavní nádraží.

POZOR!!! JÍZDENKY S TARIFEM VLAK+ ROCK FOR PEOPLE S PRODLOUŽENOU PLATNOSTÍ LZE KOUPIT POUZE NA POKLADNÁCH ČESKÝCH DRAH, NIKOLIV PŘES ON-LINE PRODEJ !!!

Upozornění pro všechny: je zcela nezbytné, abyste u pokladen požadovali tarif Vlak+ Rock for People 2019!!! Pakliže budete chtít jen jízdenku „do Hradce na ten festival“, pokladní nemusejí tarif pochopit. V případě jakýchkoliv problémů, pište na press@rockforpeople.cz.

Pozor!!! Všichni, kteří jste využili festivalový tarif jízdného Vlak+ Rock for People 2019, si musíte nechat jízdenku orazítkovat na čelní lícové straně v Infocentru. Bez originálního razítka Českých drah je jízdenka neplatná. Slevu není možné sčítat s dalšími bonusy a slevami!

Informace o spuštění prodeje jízdenek naleznete na webu Českých drah.

Zpět na všechny informace