4–6/7/2019 Hradec Králové

Přehledný soupis dostupných vstupenek a jejich popis na jednom místě – můžete vybírat dle libosti. Vstupenky, speciální vstupenky, kempy a parkování pohodlně nakoupíte v sekci Vstupenky.

Vstupenky je zároveň možné zakoupit přes Benefit plus, nebo na fakturu v rámci firemních benefitů.

VSTUPENKA NA 3 DNY = celofestivalové vstupné

1890 Kč – na jméno – limitovaná edice
1990 Kč – bez jména –  limitovaná edice

Změna držitele vstupenky na jméno je možná po kontaktování GoOut.cz na e-mailu info@goout.cz. Tato úprava je zpoplatněna částkou 100 Kč.

PARTIČKY NA 3 DNY

5 + 1 zdarma, limitovaná edice na jméno – 9 450 Kč

10 + 3 zdarma, limitovaná edice na jméno – 18 900 Kč

10 + vlastní uzamykatelná TOI TOIka – 18 900 Kč

VSTUPENKA NA 3 DNY

VIP bar (zde můžete potkat kapely, pořadatele, partnery a lidi ze zázemí festivalu), fast track vstup do areálu, VIP parking, 24 hodinový přístup do areálu. Za 4500 Kč. Možné zakoupit online a na pokladně.

SPECIÁLNÍ VSTUPNÉ
VSTUPENKA NA 3 DNY JUNIOR
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (15 – 17 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě. Za 1400 Kč

DRŽITEL ZTP NA 3 DNY
Přednostní speciální odbavovací koridor. Za 740 Kč. V případě nesplnění podmínky (předložení průkazu ZTP nebo ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

DOPROVOD ZTP/P NA 3 DNY
Přednostní speciální odbavovací koridor. Za 830 Kč. V případě nesplnění podmínky (prokázání , že se jedná o doprovod držitele ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

VSTUPENKA NA 3 DNY DÍTĚ
Přednostní speciální odbavovací koridor. Za 800 Kč. V případě nesplnění podmínky (doložení věku 10-14 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě. Děti do 10 let zdarma v doprovodu rodičů.

VSTUPENKA NA 3 DNY SENIOR
Přednostní speciální odbavovací koridor. Za 770 Kč. V případě nesplnění podmínky (věk nad 60 let v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.)

Zpět na všechny informace