4–6/7/2019 Hradec Králové

Přehledný soupis dostupných vstupenek a jejich popis na jednom místě – můžete vybírat dle libosti. Vstupenky, speciální vstupenky, kempy a parkování pohodlně nakoupíte v sekci Vstupenky.

Vstupenky je zároveň možné zakoupit přes Benefit plus, nebo na fakturu v rámci firemních benefitů.

VSTUPENKA NA 3 DNY = celofestivalové vstupné
2190 Kč – bez jména –  limitovaná edice

Změna držitele vstupenky na jméno je možná po kontaktování GoOut.net na e-mailu info@goout.cz. Tato úprava je zpoplatněna částkou 100 Kč.

JEDNODENNÍ VSTUPENKY
1290 Kč – bez jména

PARTIČKY NA 3 DNY

5 + 1 zdarma, limitovaná edice na jméno – 10 950 Kč

10 + 3 zdarma, limitovaná edice na jméno – 21 900 Kč

VIP VSTUPENKA NA 3 DNY

VIP bar (zde můžete potkat kapely, pořadatele, partnery a lidi ze zázemí festivalu), fast track vstup do areálu, VIP parking, 24 hodinový přístup do areálu. Za 4500 Kč. Možné zakoupit online.

VEČÍREK PRO NEDOČKAVÉ

Večírek – pro držitele 3 denní vstupenky je zdarma a pro jednodenní, nebo lidi bez vstupenky je cena 250 Kč.

SPECIÁLNÍ VSTUPNÉ
VSTUPENKA NA 3 DNY JUNIOR
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (15 – 17 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě. Za 1400 Kč

DRŽITEL ZTP NA 3 DNY
Přednostní speciální odbavovací koridor. Za 740 Kč. V případě nesplnění podmínky (předložení průkazu ZTP nebo ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

DOPROVOD ZTP/P NA 3 DNY
Přednostní speciální odbavovací koridor. Za 830 Kč. V případě nesplnění podmínky (prokázání , že se jedná o doprovod držitele ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

VSTUPENKA NA 3 DNY DÍTĚ
Přednostní speciální odbavovací koridor. Za 800 Kč. V případě nesplnění podmínky (doložení věku 10-14 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě. Děti do 10 let zdarma v doprovodu rodičů.

VSTUPENKA NA 3 DNY SENIOR
Přednostní speciální odbavovací koridor. Za 770 Kč. V případě nesplnění podmínky (věk nad 60 let v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.)

Zpět na všechny informace