4–6/7/2018 Hradec Králové

Pořádně divoká a tvrdá party se špetkou sarkasmu vypukne 5. listopadu v klubu Lucerna Music Bar s Attila a Eskimo Callboy! Tuhle dvojku dále doplní speciální host.

Praha se konečně dočká první headline show party lektora Chrise Fronzaka aka Fronzilly! Očekávej energetickou show plnou nevhodných vtipů, ironie a sarkasmu v podání jeho deathcorové smečky Attily z americké Atlanty. Poté, co se kapela osamostatnila od labelu a jede na vlastní triko se rozhodla Attila vydávat svoje písně formou singlů. Nový způsob distribuce songů kapele zatím svědčí a doposud vychrlili jeden moshpit materiál za druhým.

Metalcore řízlý post-hardcorem a elektronikou, to je německý fenomén posledních let Eskimo Callboy. Boyband je známý tím, že si v textech neklade žádná velká omezení a tematicky se pohybuje zejména v trojúhelníku mejdan-chlast-sex. Sami svůj styl občas s nadhledem nazývají jako “porno metal”. Koncerty Eskimo Callboy jsou vyhlášeny neuvěřitelnou dávkou energie, trochou šílenství a živelnou atmosférou. Nejen kapela, ale také fanoušci si koncerty užívají naplno a pouštějí se do všemožných kousků, kde nechybí ani oblíbeny crowdsurfing.

Dočkáme se naživo společného feat. Songu „The Scene“ od Eskimo Callboy s Fronzillou?

Vstupenky