4–6/7/2019 Hradec Králové

!! Milí fanoušci Leoniden, z důvodu nemoci je nucena kapela odložit brněnský koncert na nový termín (nové datum brzy zveřejníme). Všechny vstupenky zůstávají platná na nový termín. Kapelu to moc mrzí a zároveň slibuje, že vám to vrátí s dvojitou dávkou energie co nejdříve. !!

 

Pět mladých mužů ze severu Německa se rozhodla přestěhovat se do malého města poblíž Hamburku, aby vynaložili veškerou energii a vášeň na utvoření představ o jejich projektu kapely. A výsledkem je jeden z nejzajímavějších vznikajících indie rockových kapel, které Německo nabízí: LEONIDEN.

Kapela s hlubokým nadšením pro hudbu, která nedovoluje žádnému vnějšímu vlivu změnit svůj přístup k vytvoření jedinečného a výjimečného zvuku. S jejich písněmi se katapultují LEONIDEN do sféry neodolatelných melodií, chytlavých chorálů a čisté radosti. Jejich hudba je euforická, čistá a zároveň složitá, kombinující mnoho různých žánrů, která jsou spolu neobvyklá.

Díky své živé perfomanci se dostala kapela na přední německé festivaly jako jsou Hurricane nebo Southside. U první headline prezentace kapely LEONIDEN v ČR nesmíš chybět!

Vstupenky