4–6/7/2019 Hradec Králové

Divoká pětice z britského Weybridge se umí na pódiu totálně rozdat a energie, s níž frontman kapely Josh Franceschi zpívá, lítá a skáče po podiu a hecuje fanoušky, je přímo pověstná. Ostatně kluci už v sedmnácti běhali po stagei Leeds & Reading festivalu a od té doby sdíleli pódia s takovými hvězdami, jako jsou Paramore, Thirty Seconds to Mars nebo Fall Out Boy. Vysloužili si taky prestižní cenu Kerrang! Award pro nejlepší britskou kapelu a zástupy věrných fanoušků po celém světě.

Českou republiku i zdejší publikum mají kluci rádi a jejich nadšení a věrní fanoušci jim to v plné míře vracejí na každém koncertě. Svojí formu pánové naposledy potvrdili v lednu v pražském Futuru a pro mnohé se tenhle večer zařadil mezi adepty na koncert roku. Po zdařilé klubovce si je v létě budeme moct užít na velké stagei a počítáme, že v kotli bude hodně živo.

You Me At Six se dali dohromady roce 2004 v anglickém městě Weybridge, velkém asi jako Slaný. Odtud vyrazili na cestu nejen na britská, evropská a americká pódia zpěvák Josh Franceschi, kytaristé Max Helyer a Chris Miller, baskytarista Matt Barnes a bubeník Joe Philips. Po změně na postu bubeníka se sestava v roce 2007 s Danem Flintem za bicí soupravou natrvalo stabilizovala. První studiové album Take Off Your Colours spatřilo světlo světa v roce 2008. Zatím šesté a poslední jednoduše nazvané album VI vydali v říjnu loňského roku.