4–6/7/2018 Hradec Králové

Nekompromisní beaty kombinované s údernými kytarovými riffy, neomylně přesné bicí a křičený živočišný zpěv – španělské Gomad! & Monster si jen tak s nikým nespletete.

Tahle parta madridských producentů, DJů a muzikantů vtrhla na poněkud konformní španělskou elektronickou scénu v roce 2012 jako blesk z čistého nebe, nebo možná vzhledem k image kapely spíše z nějakého pořádně rozžhaveného pekla. Šok nevyvolal jen zjev hudebníků, kteří na pódiu ani před objektivy neodkládají horrorové masky, ale hlavně energie, která se během jejich setů valí na návštěvníky klubů a festivalů. Tím vším si posluchače lačné nových intenzivních vjemů zcela získaly a Gomad! & Monster se postupně stali jednou z nejvyhledávanějších španělských kapel.

Objevili se na většině důležitých festivalů ve Španělsku, jako jsou Arenal Sound, Low Cost Festival, Dreambeach, Aquasella, SOS 4.8, Territorios Sevilla, Sunhound Festival, Madness Festival nebo Alicante Spring Festival. V roce 2015 projeli řadu evropských zemí, hráli ve Francii, Německu, Belgii, Portugalsku, objevili se i v Česku, Litvě či v Rusku. Jejich nový track Under Control s hostujícím zpěvákem Mattem Roseem (ex Monuments) zaujal natolik, že se objevil i v počítačové hře Need for Speed. Svoji energickou show, inspirovanou kapelním sloganem Rave & Roll! letos Gomad! & Monster rozbalí i v Hradci Králové na Rock for People.