4–6/7/2019 Hradec Králové

Thrash/death metalový kvartet datuje svůj vznik k roku 2011, kdy se z nevinného projektu kytaristy Vládise a bubeníka Jirgena stala regulérní kapela. Po krátké době se přidali zpěvák Frank a baskytarista Hans. Nedlouho na to mohlo začít formování prvních skladeb a nahrávání prvního EP “Depressive Hunt”. S ním a dalšími nevydanými skladbami začala kapela křižovat celou Českou republiku a několik měst v Německu. O energických a dravých vystoupeních kapely se začalo rychle mluvit a tak se Horrible Creatures začali objevovat v klubech a na festivalech stále častěji. Do dnešní doby mají za sebou víc jak sto koncertů a vystoupení na takových festivalech, jako FajtFest, Metalgate Czech Death Fest, Povaleč a dalších.

Mimo to sdíleli pódia s mnoha zahraničními kapelami. Například s Deadlock, Lich King, Ultra-Violence, ale hlavně s brazilskou legendou Soulfly, se kterými naplnili k prasknutí pražské Roxy.

Opomenuté nesmí zůstat ani nedávné turné s recidivisty Hentai Corporation a společné koncerty s Debustrol, Malignant Tumour a dalšími.

V roce 2018 vyhráli Horrible Creatures soutěž Spark Fresh Blood v kategorii Hlas lidu. Nedlouho na to byl jejich debut “Pitfall”,, vydaný v roce 2017, zvolen jako desáté nejlepší album v Čechách a na Slovensku.

Krom mnoha kladných recenzí a hodnocení od tuzemských a zahraničních médií mají Horrible Creatures za sebou několik vyprodaných koncertů v Německu a další úspěšné koncerty nejen v Čechách, ale i na Slovensku..