4–6/7/2019 Hradec Králové

Nothing, Nowhere.- Rapující šaman solitér s podmanivým hlasem a flow, které léčí. Joe Mulherin aka Nothing, Nowhere. je americký rapper, zpěvák, hudebník a producent.

Nothing, Nowhere. je okouzlující člověk, vyznavač straight edge, multiinstrumentalista, je pravý selfmademan, který své vlastní úzkosti a fóbie dokázal zpracovat, a tak našel audiorecept pro všechny. Veškerou hudbu tvoří sám, na živo má ovšem kapelu poskládanou z blízkých přátel. Pokornou cestou hledá nejen identitu vlastní, ale jako mírová jednotka nelítostně redukuje destruktivní vlivy konzumní společnosti skrze svoji hudbu a texty v žánru emo rap/indie rock.

Psycholéčba společnosti, sonic therapy, koncept nicoty a prostoru mezi věcmi/objekty je velké téma pro Nothing, Nowhere. Jeho kultivované písně vás zavinou jako hojivé obvazy napuštěné relaxačním opiátem. Minimalistická aplikace nástrojů i hlasů podléhá funkci a kráse a zaručuje lehkost sdělení. Plochy harmonických klávesových a vokálních spršek jsou protkány cvrkotem perkusí a tepajícím kopákem. Seance míru a absence násilí v jeho hudbě mění vnímání času, které při poslechu zvláční a nastane bezpečné příjemno. Kdybyste někdy upadli do kómatu, toto je hudba, která vás něžně navrátí do náruče reality, a budete vyspinkaní do emo-růžova.