4–6/7/2019 Hradec Králové

Britské duo Sigma, které tvoří Cameron Edwards a Joe Lenzie, má na svém kontě řadu úspěšných nahrávek, remixů a spoluprací s takovými jmény jako jsou Rita Ora, Birdy, Take That nebo Duck Sauce.

Přestože první singl Masai/Livewire, pod kterým je skupina podepsaná, vyšel už v roce 2006, celosvětového ohlasu se jí dostalo až v roce 2014 po vydání výše skladby Nobody To Love, předělávkou singlu Bound 2 od Kanye West. Singl se stal jedním z největších tanečních hitů roku a po celém světě získal řadu zlatých a platinových ocenění. Sigmu také poprvé katapultoval na vrchol britského singlového a dance žebříčku, odkud ji jen o pár měsíců později sesadila další skladba z produkce tohoto dua – Changing (feat. Paloma Faith). Mezi další hity patří ‘Higher’, ‘Glitterball’ a ‘Coming Home’.

Aktuálně má Sigma na svém kontě přes 3 miliony prodaných singlů, 2 nominace na Brit Awards.

Beznadějně vyprodává koncerty a zahráli na main stage festivalů Glastonbury, Bestival, Reading & Leeds, V, T In The Park, Creamfields, SW4, EDC, Pukklepop, Sziget a další. Dokonce zatím jako jediná drum and bass kapela vystoupili na předávání Filmových cen Britské akademie (BAFTA). Není divu, že jejich singly okupují ty nejlepší rádiové časy v létě.