4–6/7/2018 Hradec Králové

Divoká pětice z britského Weybridge se umí na pódiu totálně rozdat a energie, s níž frontman kapely Josh Franceschi zpívá, lítá a skáče po podiu a hecuje fanoušky, je přímo pověstná. Ostatně kluci už v sedmnácti běhali po stagei Reading festivalu a od té doby sdíleli pódia s takovými hvězdami, jako jsou Paramore, Thirty Seconds to Mars nebo Fall Out Boy. Vysloužili si taky prestižní cenu Kerrang! Award pro nejlepší britskou kapelu a zástupy věrných fanoušků po celém světě.

You Me At Six set dali dohromady roce 2004 v anglickém městě Weybridge, velkém asi jako Slaný. Odtud na cestu nejen na britská, evropská a americká pódia vyrazili zpěvák  Josh Franceschi, kytaristé Max Helyer a Chris Miller, baskytarista Matt Barnes a bubeník Joe Philips. Po změně na postu bubeníka v roce 2007 se sestava s Danem Flintem za bicí soupravou natrvalo stabilizovala.

První studiové album Take Off Your Colours spatřilo světlo světa v roce 2008, zatím páté a poslední Night People v lednu letošního roku. Kapela absolvovala turné v Británii, Evropě, USA i Austrálii. Mezi festivaly, na nichž You Me At Six nadchli  davy fanoušků, najdeme  Leeds  and  Reading  Festivals nebo T in the Park, vyprodali O2 Arenu v Londýně i Birminghamu.