4–6/7/2019 Hradec Králové

Ubytování

Tent hotel vyprodán!

Ani ne týden poté, co se vyprodal Camp Plus, jste naplnili kapacity dalších dvou kempů a to konkrétně Tent Inn a Tent hotel. No, očividně se nechcete tahat se stany. Pořád máme dostatek místa ve Standardním kempu, Park kempu nebo Chill Village. Pokud nevíš, co který kemp nabízí, nabízíme ještě jednou lehké shrnutí

STANDARDNÍ KEMP

Dobře známé standardní kempové řešení pro návštěvníky s vlastním stanem. Vybavení: Toalety Toi Toi, koryta s vodou, sprchy na žetony (á 10 Kč), non-stop recepce s prodejem občerstvení, místo k sezení.

Na 3 dny: 300 Kč + 50 Kč vratná záloha na odpadkový pytel. Cena je za jednu osobu. Na místě 360 Kč + 50 Kč.

CHILL VILLAGE

Útulný, prostorný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až pro 5 osob. Chill Village využívá služeb Plus Campu. Vybavení při obsazenosti 1-3 osoby: pro každého matrace, prostěradlo, polštář. Navíc LED osvětlení, stolek a sedací vaky. Pro 4-5 osob pro každého matrace, prostěradlo, polštář, LED osvětlení a stolek. POZOR toto hotelové řešení nezahrnuje přikrývku, proto nezapomeňte přibalit deku nebo spacák!

PARK CAMP / KARAVAN CAMP

Chill Village 7 300 Kč za stan pro až 5 osob. Vratná záloha 50 Kč na odpadkový pytel na osobu se odbavuje na místě dle počtu osob. Na místě 8 500 Kč + 50 Kč na osobou za odpadkový pytel.

Jedete jako partička autem, chcete bydlet spolu a hned vedle Vašeho auta? Stačí jedna Park Camp vstupenka a máte odbavené parkování a kempování pro až 5 osob. Nabízí stejné služby jako klasický kemp, navíc je zde možnost zakoupit si svoje vlastní napojení elektrické energie (220 V) nebo zarezervovat parcely vedle sebe. Kemp je sdílený s karavany. Je uzpůsoben tak, že případně můžete během festivalu autem vyjet a zase se vrátit zpět. Kapacita je 100 parcel.

Park Camp / karavan kemp 2 300 Kč za parcelu 4x10m, zaparkování vozu a až 5 ubytovaných osob. Vratná záloha 50 Kč na odpadkový pytel se odbavuje na místě dle počtu osob. Cena na místě 2 800 Kč.


Koupit vstupenky