4–6/7/2018 Hradec Králové

YOU ARE THE MUSIC!

O co jde? Podnik se zaregistruje na www.barboxapp.com a může začít přehrávat hudbu. Veškeré skladby mají vyrovnanou zvukovou hladinu a plynule se prolínají, takže nevznikají žádná hluchá místa. Provozovatelé mohou o výběru skladeb a jejich pořadí rozhodovat sami nebo ponechají volbu na svých zákaznících. Není na tom nic složitého. Zákazníci si zdarma do svého chytrého telefonu stáhnou aplikaci BarBox. Na mapě si pak vyberou některý z podniků, využívající tuto službu a navštíví ho. Zde se připojí na Wi-Fi a pomocí aplikace si navolí skladby, které si chtějí v podniku poslechnout.

BarBox využívá své vlastní databáze a i když je nabídka obrovská, může se stát, že zákazník svojí oblíbenou skladbu nenajde. V tom případě uživatel zažádá pomocí aplikace o její přidání do databáze a jeho požadavek je vyřízen nejpozději do druhého dne. BarBox má absolutní kontrolu a přehled nad celým systémem, takže zároveň průběžně generuje řadu zajímavých statistických údajů, jako např. top 12 skladeb nejčastěji přehrávaných uživateli.

 

Od prosince 2015 BarBox přehrál přes 4 500 000 skladeb ve více jak 100 podnicích. Každý podnik používá BarBox průměrně 5h 31 minut každý den.
BarBox dále nabízí tzv. BB koruny, díky nimž mohou uživatelé přeskočit své kamarády a nechat si svou skladbu zahrát přednostně. Podnik má možnost hudební žánry předem vymezit, a tak se například majitel metalového podniku nemusí obávat, že by mu tam nějaký hudební záškodník pouštěl dechovku nebo naopak.

 

BarBox umí podnikům vyřešit i OSA a Intergram poplatky. Funkce s názvem OSA + Intergram kalkulačka spočítá pro podniky veškeré poplatky a uplatní všechny možné slevy. Vyzkoušet OSA + Intergram kalkulačku můžete zde: http://barboxapp.com/osastrom.html

 

Služba už v Česku funguje ve více jak sto podnicích. Více informací najdete na www.barboxapp.com