4–6/7/2019 Hradec Králové

Snažíme se snižovat ekologickou stopu a podporovat hromadnou dopravu. Proto vám i letos ve spolupráci s Českými drahami přinášíme zvýhodněný tarif Vlak+ Rock for People 2018. Tedy kupte zpáteční jízdenku na festival a získejte slevu 25%.

Při koupi u pokladny sdělíte, že chcete zpáteční jízdenku Vlak+ Rock for People 2018 a dostanete jízdenku se slevou 25% ze základního jízdného. Tarif se týká zpátečních jízdenek do stanice Hradec Králové hlavní nádraží.

POZOR!!! JÍZDENKY S TARIFEM VLAK+ ROCK FOR PEOPLE S PRODLOUŽENOU PLATNOSTÍ LZE KOUPIT POUZE NA POKLADNÁCH ČESKÝCH DRAH, NIKOLIV PŘES ON-LINE PRODEJ!!!

Aby sleva platila, je nutné si jízdenku nechat označit razítkem na přední straně ve stánku Českých drah přímo v areálu festivalu. Pokud bude na jízdence razítko chybět, bude cestující nucen doplatit do plné ceny, na kterou prokáže nárok. Slevu není možné kombinovat s dalšími slevami s výjimkou slevy pro děti do 15 let.

Zóna ČD
V relax zóně Českých drah na vás bude čekat tým hostesek, které budou nabízet časopis ČD pro Vás se spoustou zajímavých informací nejen z prostředí železnice. Bude zde možné nechat potvrdit zpáteční jízdenku vlak+.  Mimo relaxu v odpočinkové zóně bude k dispozici společenská železniční hra, kde můžete vyhrát drobné ceny.